قبولی 144 هزار نفر در کاردانی فنی حرفه ای 96 / نتایج فردا اعلام می شود


مشاور عالی سازمان سنجش زمان اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی نظام‌جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی را اعلام کرد.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی نظام‌جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی) سال  ۱۳۹۶ تا ساعت ۹ صبح سه شنبه ۲۱ شهریور ماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی:www.sanjesh.org اعلام می‌ شود.

وی خاطرنشان کرد: ۱۴۴ هزار و ۴۳۹ نفر در این دوره قبول شده اند که ثبت نام کننده در دوره‌های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی– غیرانتفاعی) سال ۱۳۹۶ اعم از رشته هایی که پذیرش آنها با آزمون و یا با سوابق تحصیلی بوده می توانند نتیجه خود را فردا سه شنبه ۲۱ شهریور در سایت سازمان سنجش مشاهده کنند. 

توکلی گفت: از این تعداد ۵۶ هزار و ۳۷۲ نفر زن و ۸۸ هزار و ۶۷ نفر مرد هستند.

وی افزود: داوطلبانی که در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون قرار می‌گیرند می توانند با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ای که در این خصوص به همراه اعلام نتایج منتشر خواهد شد، ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی آموزشکده‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط و کسب اطلاع از برنامه زمانی و مدارک اعلام شده مربوط، در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در سایت دانشگاه، پذیرفته‌شدگان لازم است با توجه‌ به‌ نشانی و آدرس مؤسسات مندرج در دفترچه ‌راهنمای‌ آزمون‌ در یکی از روزهای شنبه و یا یکشنبه ۲۵ و ۲۶ شهریور ۹۶ با در دست ‌داشتن ‌مدارک‌ لازم‌، به‌ شرح‌ مندرج‌ در اطلاعیه‌ اعلام نتایج پذیرفـته‌شدگان برای‌ ثبت‌نام‌ به‌ موسسه محل‌ قبولی‌ خود مراجعه‌ کنند.

وی تاکید کرد: عدم مراجعه به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت نام به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *